wtorek, 26 lipca 2011

Jamnik - metr miłości

Kiedy zobaczyłam te stemple z jamnikami, to nie mogłam im się oprzeć.
Od razu po otworzeniu przesyłki w ruch poszły promarkery i powstała taka prosta w formie kartka.
Zgłosiłam ją na wyzwanie Passion for Promarkers.Dlaczego tak lubię jamniki? Trudno powiedzieć... trzeba je po prostu poznać ;)
Miałam różne psy, ale nigdy nie podobała mi się szczególnie ta rasa, a już na pewno nie chciałam jamnika mieć...
Ale ponad 3 lata temu pod nogami na spacerze wywrócił mi się taki jeden... dosłownie wywrócił, bo nie miał siły dalej iść.
Cóż było robić, wzięłam biedaka do domu, a po tygodniu na tyle skradł nasze serca, że decyzja mogła być tylko jedna - "Macho zostajesz".
I pozostaje się tylko zgodzić z myślą, którą umieściłam na kartce i dziwić, że ktoś takiego słodziaka wyrzucił na ulice. Po odejściu naszej spanielki Toli jeszcze bardziej cieszymy się, że Maczek jest z nami :)środa, 20 lipca 2011

Zabawa w digi scrap

Czasami lubię pobawić się w robienie grafik na komputerze. Ostatnio dawno tego nie robiłam, ale dostałam adres do bardzo ciekawej aplikacji na stronie herbaty Dilmah.
Okazało się, że program jest przyjazny w obsłudze, ma wbudowane biblioteki z tłami, dodatkami, ozdobnikami. Dzięki temu można szybko i przyjemnie skomponować ciekawą oprawę dla swoich zdjęć.
Oto co wczoraj stworzyłam w ciągu pół godziny. Zdjęcie motyla to jedno z wielu, jakie zrobiłam w czasie ubiegłorocznych wakacji na Jurze :)

poniedziałek, 18 lipca 2011

Tag? Tak!

Każda z nas ma pewnie pudełka i woreczki resztek i wycinanek, które z jakiegoś powodu nie zostały użyte. Ja w każdym razie mam ;)
Ten romantyczny tag wykonałam ze skrawków papieru, które zostały po poprzedniej kartce - wcięłam z nich motylki. Ozdobna ramka pod nimi i postemplowany label pochodzą właśnie z takiego mojego woreczka z resztkami, które szkoda wyrzucić.
Użyłam też po raz pierwszy wykrojnika Spellbinders Ribbon Banners. Śliczny ćwiek-serce pochodzi ze scrap.com.pl.

sobota, 16 lipca 2011

Z bukietem

U mnie wciąż słodkie i pastelowe klimaty :)
Pokolorowany ładnych parę miesięcy temu magnoliowy stempel leżał sobie i czekał... aż w końcu znalazł swoje miejsce na urodzinowej kartce.
Jak zwykle pokombinowałam trochę z wykrojnikami, dodałam odrobinę brokatu i perełek w płynie, a oto efekt...


Na prośbę Kolorowanki zbliżenie ;)


Zgłosiłam ją na wyzwanie na blogu Just Magnolia, akurat dobrze się wpasowałam :)

sobota, 9 lipca 2011

Dziewczęco

W dalszym ciągu odkopuję zapasy. Tym razem z czeluści szafy wyciągnęłam uroczy stempel ze scrap.com.pl, pokolorowałam i już dużo nie musiałam kombinować, bo kartka ułożyła się sama.
Użyłam świetnego fakturowanego kartonu również ze scrap.com-u. Jest fantastyczny! Wczoraj dostałam i już jestem jego fanką :)

Inne linki