piątek, 20 stycznia 2012

Dla najlepszej babci

Dzień Babci już jutro - ja dla swojej babci zrobiłam kartkę z tym napisem. Jest delikatna biało-rożowa. Główną rolę gra tu manekin zembossowany, spryskany perłową mgiełką (ze scrap.com.pl) i dodatkowo ozdobiony gałązką wyciętą wykrojnikiem  z Crafthouse
Manekin pojawił się nieprzypadkowo - moja babcia była krawcową :)

środa, 18 stycznia 2012

Nietypowo

Kartka, trochę inna od tych, które zazwyczaj robię, ale czasem trzeba spróbować innej kolorystyki i stylistyki ;) Wycięte serce nie wciągniete z wykrojników potuszowałam i odbiłam na nim wzorki zawijasem, dodałam też nastemplowany napis, ptaszki wycięłam z galeriowego papieru, a szary karton pochodzi ze scrap.comu.
Zapraszam Was na wyzwanie do Agaterii, gdzie tym razem należy wykonać kartkę o tematyce miłosnej nie używając kolorów czerwonego i różowego :)

niedziela, 15 stycznia 2012

Uniwersalna

Kolejna kartka nadająca się na wiele okazji, jest niewielka i napis już po prostu się nie zmieścił ;)
Tym samym pasuje i na walentynki i na dzień babci/dziadka i na urodziny. Jak to u mnie wiele wycinanek - cóż po prostu lubię je łączyć w różne sekwencje i chyba tak zostanie ;)
Ćwiek serduszko pochodzi ze scrap.com.pl-u, a wykrojniki gałązka i motyl z Crafthouse.
A! Jeszcze jedno! Obiecana niespodzianka w Agaterii! Koniecznie zajrzyjcie do sklepu i zobaczcie jakie piękne nowości się pojawiły w kategoriach - walentynki, kwiaty i artjurnal :)

piątek, 13 stycznia 2012

Wiosenna sztaluga

Dziś odrobina odmiany po zimowych klimatach. Kartka w formie sztalugi z jasnych wiosennych kolorach i z ptaszkami. Kartka jest uniwersalna i pasuje właściwie na każdą okazję. Użyłam tego stempla, ale potuszowałam i odbiłam tylko jego górną część.
Jeszcze na koniec zapraszam Was do zaglądania do Agaterii - już niedługo kolejna niespodzianka :)


piątek, 6 stycznia 2012

Zimowa Matylda

Witam Was serdecznie w Nowym Roku :) Podobno w niektórych rejonach kraju sypnęło śniegiem, zatem moja dzisiejsza kartka jest bardzo a propos. Zrobiłam składak z Matyldą w futerku - przyznacie, że jest odpowiednio ubrana na zimową aurę, dodałam też te życzenia.
Wykorzystałam świetnie się ze sobą komponujące papiery z Galerii Papieru.Inne linki