poniedziałek, 29 stycznia 2018

Witraż

Kartka komunijna powstała z agateriowych papierów Magic Dreams. Na środku umieściłam witraż  pokolorowany promarkerami. Pod spodem odbiłam napis. Dodałam tekturowy border z tego zestawu oraz gałązki winorośli.


czwartek, 25 stycznia 2018

Damaskowa dziewczyna

Kolejna kartka z kolekcji Wyższe Sfery Galerii Papieru. Wyjątkowo eleganckie damaski i koronki same proszą się, żeby je pociąć :) Użyłam primowej lalki, tradycyjnie zrobiłam jej przestrzenną sukienkę. Napis odbiłam tym stemplem z Agaterii.


wtorek, 23 stycznia 2018

Dziewczynka z misiem

Na dzisiejszej kartce umieściłam pokolorowany stempel Santoro. Dodałam napis - pasek wycięty wykrojnikiem Rosy Owl. Dodałam też skręcone różyczki oraz liście i delikatne gałązki.

niedziela, 21 stycznia 2018

Dziewczyna z wyższych sfer

Galeria Papieru po krótkiej przerwie wraca z nową kolekcją! Czy widzieliście już Wyższe Sfery? Jeżeli nie, to koniecznie lećcie do sklepu. Piękne damaski są eleganckie i idealnie nadadzą się na prace ślubne, komunijne, rocznicowe - możliwości jest mnóstwo.
Ja zrobiłam kartkę z primową laleczką. Dodałam kwiaty, cyrkonie i listki, które wycięłam z dodatkowych pasków - dostaniecie je gratis, jeżeli zrobicie zakupy w sklepie Galeria Papieru.

poniedziałek, 15 stycznia 2018

Biała rozeta

Dziś prosta kartka z piękną rozetą. Odbiłam ją i zembossowałam białym pudrem z Agaterii. Na wąskim pasku dodałam życzenia (również zembossowane). Bukiet kwiatów dopełnia całość.

piątek, 12 stycznia 2018

Osiemnastkowa kartka

Kartka na 18 urodziny. Wykorzystałam lalę Primy, którą ubrałam w wielowarstwową sukienkę. Przy użyciu maski z Agaterii i przy użyciu pasty strukturalnej i złotego pudru do embossingu stworzyłam przestrzenne i połyskujące tło. Wycięłam napis tym wykrojnikiem Rosy Owl i zembossowałam go na złoto. Dodałam też delikatne czarne gałązki. Całość miała nawiązywać kolorystycznie do zaproszenia - czarnego w złote kropki. Pasujący apier udało mi się pozyskać zupełnie przypadkiem z torebki prezentowej ;)


poniedziałek, 8 stycznia 2018

Piłka nożna

Jaka mogłaby być lepsza kartka dla małego wielbiciela piłki nożnej? Wymyśliłam taką w kształcie piłki. Piłka, murawa i te życzenia na chorągiewce. Prosta, prawda? Mam nadzieję, że się spodoba :)
Inne linki