poniedziałek, 28 listopada 2016

Sto lat doktorze!

Urodzinowa kartka dla niezwykłego lekarza i muzyka. Gruba, wielowarstwowa, ze zdjęciem jubilata. Wykonałam ją z papierów Piękny Umysł. Już wielokrotnie pisałam, że jest to moja najbardziej ulubiona i najczęściej używana kolekcja.

piątek, 25 listopada 2016

Wiosennie jesienia

Trochę wiosny w listopadowy dzień. Urodzinowa kartka w radosnych kolorach z najnowszym wykrojnikiem Rosy Dot - wianuszkiem. Zakochałam się w nim, jest prześliczny, ma idealną wielkość i świetnie wycina. W dodatku w komplecie są urocze niewielkie listki. Użyłam również napisu-paska oraz paska z falbanką.
Papiery to Jak we śnie z Galerii Papieru.
środa, 23 listopada 2016

Idą święta

A skoro święta, to i choinka. Ta niewielka powstała na styropianowej bazie, a do jej wykonania użyłam papierów z kolekcji Królowa Śniegu. Dodałam delikatne białe ozdoby, kryształy i miętową wstążkę i świąteczny akcent gotowy.
A teraz macie okazję kupić galeriowe papiery w rewelacyjnych cenach, ale tylko do 25 listopada. Zajrzyjcie tutaj.
środa, 9 listopada 2016

Ślubna jesienna

Dziś kartka ślubna w jesiennym nastroju (z astrami). Lekkości dodaje koronka wycięta w tle. Całość wykonałam z papieru Jak we śnie Retro.wtorek, 8 listopada 2016

Darz bór

Kolejna kartka dla myśliwego. Tym razem bez kontrowersyjnych, jak się okazało, rogów ;) Papiery oczywiście z GP. Deseczki są paskami gratisowo dodawanymi do kolekcji Wesołych Świąt.środa, 2 listopada 2016

Roczek Zuzi

Kartka-składak powstała na pierwsze urodziny Zuzi. Szare tło w gwiazdki komponuje się z wzorem na kocyku, a papier pochodzi z najnowszej kolekcji GP Gwiaździsta Noc. Dodałam też elementy z papierów Ukryte Pragnienia, Kapuśniaczek Pastele oraz Balonik dla siostrzyczki.
Bazę wycięłam wykrojnikiem Sizzix Fold-a-long card Ticket, który możecie kupić w sklepie Zielone Koty.


Inne linki