wtorek, 28 października 2014

Cukiereczek

Taki cukierek na świąteczny słodki upominek (christmas crackers) zrobiłam z papierów Wielki Błękit, cudownie, że mamy wznowienie tej kolekcji! Do wykonana cukierka użyłam envelope punch board - bardzo ją lubię, ułatwia robienie wielu projektów. Stempelek to ten okrągły z Agaterii.niedziela, 26 października 2014

Halloweenowa torebka i wyniki candy

Torebeczka na halloweenowy słodki upominek zrobiła mi się po prostu błyskawicznie. Jak zrobić jej bazę pokazywałam o tutaj. Oczywiście jest pomarańczowo-czarna i są duchy ;) I po prostu jak ulał pasował tutaj wykrojnikowy banerek Rosy Owl - jest świetny!
I na koniec (lepiej późno niż wcale) wyniki candy. Bardzo dziękuję za wszystkie miłe słowa, gratulacje i życzenia. Bardzo się cieszę, że do mnie zaglądacie, a jeszcze bardziej gdy zostawiacie choć krótki komentarz. Miło mi, że inspirują kogoś moje prace, bo to znaczy, że mój blog nie jest bezużyteczny. Ale do rzeczy! Zgłosiło się 49 osób, a nagroda poleci do...

... osoby numer 7, a jest  jest to Wioletta Jagiełło-Czech. Serdecznie gratuluję i proszę o kontakt na maila hogat1@wp.pl

piątek, 24 października 2014

Cytat i kwiaty

Dziś kartka z cytatem i kwiatami. Kwiaty są i jako wzór na galeriowym papierze i jako nastemplowane, a następnie złożone w kwiat elementy. Cytat znajdziecie o tutaj.


wtorek, 21 października 2014

Nauczycielu zrób to sam ;)

Dostałam od pewnej bardzo miłej osoby tekturki z poleceniem "kartkę zrób sobie sama" :P No cóż... jak zwykle człowiek musi wszystko sam ;) No to zrobiłam, warstwową, ukwieconą i w typowo szkolnym klimacie. Użyłam różnych papierów z kolekcji Kolorowa Łąka, Kapuśniaczek Pastele i Świerszcz za kominem. Karteczka z zeszytu to ten stempel z Agaterii.piątek, 17 października 2014

Zawieszka z Mikołajem

Dziś na warsztat poszła piękna tekturowa ramka-zawieszka z Agaterii. Jej dolną część wytuszowałam distressem walnut stain, w środku umieściłam obrazek z Mikołajem, a na górze dodałam ramkę ze świeczką. Całość dopełniły liście ostrokrzewu i czerwone jagody.wtorek, 14 października 2014

Bałwanki nocą

Kartkę z bałwankami pod nocnym niebem zrobiłam z całkiem nieświątecznego papieru z kolekcji Deszczowa Piosenka. Bałwanki wycięłam z tego paska. Może nie do końca to widać, ale kartka jest dość przestrzenna i mocno połyskuje brokatem. Tekturowe gwiazdki pochodzą z tego arkusza, a napis to ten stempel z Agaterii.


czwartek, 9 października 2014

Trochę jesieni

Odchodzę na chwilę od świątecznych klimatów i pokazuję kartkę w bardzo jesiennych kolorach. Listki Rosy Owl  (pełne i ażurowe), a także napis Sto Lat wycieniowałam tuszami distress. Dodałam cieniowane kwiaty i papiery z Galerii Papieru.
wtorek, 7 października 2014

piątek, 3 października 2014

Klockowa z Mikołajem

Klockowa forma bardzo mi podpasowała, jak widać. Dziś w wersji świątecznej, w typowo świątecznych kolorach i z Mikołajem. Dołożyłam cudowne tekturowe gałązki jemioły i stemplowany napis z Agaterii.

środa, 1 października 2014

Słodko, słodko :)

Może niektórzy zauważyli pewne zmiany na moim blogu. Po ponad 5 latach od założenia bloga i po ponad 305 tysiącach odwiedzin (za które bardzo dziękuję!) postanowiłam nieco odświeżyć jego wygląd i dodać trochę przestrzeni. Na pewno zrobiło się jaśniej i zdjęcia prac są większe :)
Od dziś zapraszam również na mój Fanpage na Facebooku.

Przy tej okazji mam dla jednej z Was upominek - romantyczny komplet złożony ze zrobionego przeze mnie notesu, wykrojnika Marianne oraz bloczka galeriowych papierów 15x15cm.
Jeżeli macie ochotę go przygarnąć, to zostawicie komentarz pod tym postem, a informację o candy koniecznie umieśćcie na swoim blogu. Macie czas do 20-go października.

Inne linki