środa, 25 maja 2016

Ślub w kolorze bzu

Czy widzieliście już najnowszą kolekcję Galerii Papieru - Purpurowy Deszcz? Lećcie do sklepu, bo to piękne fiolety w zróżnicowanych odcieniach i deseniach. Zrobiłam z tych papierów kartkę ślubną. Maj - kwitną bzy, więc i na mojej kartce również się pojawiły ukwiecone gałązki :)sobota, 21 maja 2016

piątek, 20 maja 2016

Kankan na 40 urodziny

Taką frywolną kartkę zrobiłam na 40 urodziny. Dzięki obróbce graficznej, tancerka ma twarz jubilatki ;) Trochę brokatu, francuskie dodatki i gotowe.
piątek, 13 maja 2016

Ostatnia kartka

Ostatnia kartka dla Agaterii. 
Po 5 latach współpracy nadszedł czas na odświeżony skład agateriowego design teamu. Życzę nowym dziewczynom dużo pomysłów i pięknych inspiracyjnych prac. Właścicielom sklepu dziękuję za piękną, długą współpracę, życzę dużo sukcesów i kolejnych świetnych produktów.
Mam nadzieję, że od czasu do czasu wpadnę na agateriowy blog w ramach gościnnych występów.
Dzisiejsza kartka (w komplecie z torebką) powstała z papierów Oh hello spring, użyłam tego okrągłego stempla oraz tekturowych cyferek i tej ramki.środa, 11 maja 2016

Komunijny sezon w pełni

Kolejna z serii komunijnych kartek, a to jeszcze nie koniec ;) Dziś z cudownych, delikatnych papierów Gra w kolory. Różowy papier w subtelne wzory nadaje się idealnie na kartkę dla dziewczynki.
Hostię wycięłam tym wykrojnikiem Rosy Owl.

piątek, 6 maja 2016

Komunijna w torebce

Kolejna komunijna kartka, tym razem w komplecie z torebką. Hostię i ażurowe liście wycięłam wykrojnikami Rosy Owl. Dodałam orchidee wycięte wykrojnikiem spellbinders orchid.
Papiery to kolekcja Gra w kolory.
Inne linki