środa, 30 stycznia 2019

Trzymaj się!

Kartka sztalugowa z optymistycznym i podtrzymującym na duchu ptzesłaniem, które wykonałam tym stemplem. Użyłam też agateriowego wianka liści.
Baza kartki pochodzi ze sklepu Rzeczy z papieru. Piękne fioletowe papiery to kolekcja Gra w kolory III.

niedziela, 27 stycznia 2019

Chrzest Emilki

Delikatna kartka na chrzest dziewczynki. Moim zdaniem papiery Odruch serca z Galerii Papieru idealnie się tu wpasowały. Stworzyłam kompozycję kwiatową z własnoręcznie wykonanych kwiatów, które wycięłam wykrojnikiem hortensje Rosy Owl, uzupełniłam je zakręconymi listkami z zestawu liście tropikalne, dużymi liśćmi i wiankiem. Elementy podkleiłam na 2mm kostkach dystansowych.
Napis umieściłam na pasku z przeszyciami.

wtorek, 22 stycznia 2019

Shaker box z małpką

Kartka z shaker boxem - zestaw tekturek do jego wykonania kupicie w Agaterii. Za okienkiem umieściłam m.in. cekiny. Napis jest z tego zestawu stempli. Do zrobienia chmurkowego tła wewnątrz koła użyłam maski chmurki.
Całość uzupełniłam listkami. Papiery z kolekcji Magic Drems i Odruch serca.


niedziela, 20 stycznia 2019

Minionki grają

Kartka dla wielbicielki piłki ręcznej i Minionków :) Okazuje się, że nawet takie rzeczy można połączyć ;) Harmonijkową bazę kartki zrobiłam sama i ozdobiłam papierami z kolekcji Odruch Serca.


środa, 9 stycznia 2019

Domek

Kartkę w formie domku zrobiłam na urodziny chłopca. Za otwieranymi drzwiami kryje się niespodzianka. Kartka powstała z najnowszej kolekcji Odruch serca.

wtorek, 8 stycznia 2019

Dla chemika

Kartka dla młodego chemika powstała z papierów Odruch serca (spójrzcie, jakie świetne te kwadraty!) oraz Nauka na całe życie (wzory chemiczne idealnie się wpasowały). Na kartce kolby chemiczne z zawartością czyli trzy shakerboxy. Myślę, że wyszło ciekawie ;)
poniedziałek, 7 stycznia 2019

Dla małej Poli

Kartka na urodziny małej dziewczynki powstała z uroczej nowej kolekcji Galerii Papieru - Odruch Serca. Ta piękna romantyczna kolekcja czeka na was na półkach sklepowych, a jest piękna i na pewno się nią zachwycicie - polecam :)


Inne linki