wtorek, 29 kwietnia 2014

Ptasia zawieszka

Słysząc ptasie trele za oknem i widząc na biurku wiosenne papiery Balonik dla Siostrzyczki, a zwłaszcza grafiki z ptaszkami, ta niewielka romantyczna zawieszka po prostu zrobiła się sama ;)


piątek, 25 kwietnia 2014

Życzenia pod arkadą

Dziś mój dzień inspiracji dla Agaterii. Tym razem użyłam tego stempla-cytatu, który pięknie wkomponowuje się w ślubne prace. Kartka ma formę łuku, ozdobiłam ją ażurową ozdobą wyciętą z serwetki, kwiatami i zawijaskami, które są częściami napisów z wykrojników Rosy Owl. Podpatrzyłam dziś ten patent u Moniki i od razu wypróbowałam :) Papier z kolekcji Sen Motyla.środa, 23 kwietnia 2014

Kocham Cię

Dziś moja inspiracja z wykorzystaniem wykrojników Rosy Owl. W mojej pracay użyłam wykrojnika Kocham Cię. Pomimo, że napis jest bardzo delikatny udało mi się go podkleić cienkimi paseczkami pianki 3D by uzyskać przestrzenny efekt.
Papiery pochodzą oczywiście z Galerii Papieru.wtorek, 22 kwietnia 2014

Klamerki

Kiedy zobaczyłam drewniane klamerki do bielizny w hipermarkecie nie mogłam przejść obok obojętnie ;) Ozdobiłam je za pomocą papierów z dwóch najnowszych kolekcji GP - Balonik dla Siostrzyczki oraz Deszczowej Piosenki. Powstały zapięcia do wielkanocnych paczuszek ze słodyczami.
wtorek, 15 kwietnia 2014

Baloniki

Kolejne wydanie card in the box. Dziś box bardzo urodzinowy, kolorowy i z małą tajemnicą. Zaglądajcie jutro koniecznie do Galerii Papieru, a tajemnica się wyjaśni :) 
 Napis wycięłam tym oraz tym wykrojnikiem - to pierwsze polskie wykrojniki marki Rosy Owl,. Miło mi poinformować, że trafiłam do Design Teamu tej nowej firmy i będę Wam prezentować wykrojniki i mam nadzieję inspirować pracami :)
piątek, 11 kwietnia 2014

Jak co roku...

... w okolicy Wielkanocy muszą pojawić się na moim blogu cekinowe jaja ;) Tradycji musi stać się zadość i oto są. W tym roku jajka posiadają dodatek w postaci malutkich zawieszek z nastemplowanymi malutkimi życzeniami (użyłam tego stempelka oraz stempla z tego zestawu). W Agaterii znajdziecie bowiem nie tylko piękne okazałe stemple, są tam również takie całkiem mini, które bardzo lubię, bo przydają się świetnie przy wielu okazjach.
Ponieważ ten stempel  nie zmieściłby mi się na etykietce, zastosowałam metodę, którą pokazywałam w tym kursie.

wtorek, 8 kwietnia 2014

Pisanka w stokrotki

Delikatna kartka wielkanocna z delikatnej Deszczowej Piosenki. Mam nadzieję, że mój sposób na stokrotkową pisankę Wam się spodoba :)
Stempel napis z Agaterii.piątek, 4 kwietnia 2014

Wielkanocnie i wiosennie

Prosta wielkanocna i bardzo wiosenna kartka. Wzór na galeriowej grafice wyszedł na zewnątrz w postaci malutkich kwiatków wyciętych wykrojnikiem memory box Perfect Petioles, dodałam też nastemplowane życzenia z Agaterii.


Inne linki