poniedziałek, 31 grudnia 2012

piątek, 28 grudnia 2012

Poinsecje

To już ostatnie bożonarodzeniowe kartki, które przygotowałam ze stemplami Agaterii w tym roku. Użyłam stempla ramki, który pasuje do wykrojników spellbinders labels one oraz tego napisu, który świetnie zmieścił się w wyciętym kwadratowym okienku. Obie kartki ozdobiłam poinsecjami, a tło wytłoczyłam i lekko przetarłam kostką ścierną.czwartek, 27 grudnia 2012

Jest taki dzień...

Choć już Święta za nami ja mam jeszcze parę świątecznych kartek do pokazania ;) Kartki w pierniczkowym stylu bardzo się podobały, więc zrobiłam kolejne. Tym razem dodałam ażurowe bombki i oprócz stempla-gwiazdki użyłam tego cytatu, który przygotowałam jako projekt stempla dla Agaterii. Oba stemple możecie kupić teraz 20% taniej.


niedziela, 23 grudnia 2012

Święta w okienku

Dużo okienkowych kartek zrobiłam na te święta. Dziś podobne do tych, które już pokazywałam, ale jednak inne. Zmieniły się kolory, widok za oknem, a na ścianie powiesiłam zimowe rękawiczki, bo przecież mróz coraz większy ;)
sobota, 22 grudnia 2012

Świąteczny elfik

Dziś bardziej kolorowo :) Kartka z kolorowanym promarkerami wizerunkiem dziewczynki elfa. Papiery oczywiście galeriowe, a stempel-napis z Agaterii.


piątek, 21 grudnia 2012

Święta na szaro

Dziś kartki świąteczne w szarościach. Niby jeden kolor, a tyle odcieni. Kartki mienią się perłowym blaskiem, czego niestety nie widać na zdjęciach. Pięknie w całość wpasowały się okrągłe stemple, wykorzystałam ramkę-życzenia z tego i środek z tego stempelka. Stemple Agaterii mają tę zaletę, że środek i ramka to dwie części i można je dowolnie komponować.


czwartek, 20 grudnia 2012

Śmieszno-straszno

Tradycyjnie trafiają mi się nietypowe zadania. Tym razem kartka mroczno-pocieszna! Miała być lekko mroczna, koniecznie w czerniach, a jednocześnie z misiem, który trzyma koszyczek i stanowi radosny punkt całości. Mam nadzieję, że mi to wyszło ;)
Czarne tło jest wytłoczone i spryskane perłową mgiełką. Swoją drogą jak do tej pory obywałam się bez wykrojników-kwadratów? Przecież takie ładne rameczki z nich wychodzą ;)


środa, 19 grudnia 2012

Życzenia w ramkach

Święta już za kilka dni i to ostatnie chwile na wysyłanie bożonarodzeniowych życzeń. W moich kolejnych świątecznych kartkach główne miejsce zajmują dwa stemple, które wspaniale pasują do wykrojników spellbinders labels one. Użyłam ramki w delikatne listki i idealnie pasujących do mniejszego wykrojnika życzeń. Całość skomponowałam z papierami Galerii Papieru i ozdobiłam pasującymi kolorystycznie kokardami.
wtorek, 18 grudnia 2012

Zmierzch w komplecie

Przygotowałam komplet dla młodej wielbicielki zmierzchu. W jego skład wchodzi album i dwie zmierzchowe zakładki. Album ma służyć do kolekcjonowania wycinków i zdjęć związanych z filmem. Ma wymiary 17x24cm, a w środku białe sztywne karty. Na wewnętrznych stronach okładek umieściłam kieszonkę z etykietą na podpis właścicielki oraz kopertę na skarby. Zakładki robiłam na wzór tych, które już kiedyś można było zobaczyć na moim blogu. Całość wykonałam z galeriowych papierów.

Boże narodzenie

Dzięki obrazkom z Galerii Papieru mogłam zrobić prawdziwie bożonarodzeniowe kartki czyli takie z motywem stajenki, Dzieciątka, Marii i Józefa. Dużo ludzi tęskni za takimi pracami, bo święta to dla nich przeżycie religijne, a nie tylko choinka i prezenty. Piękne, delikatne tło papiery "Aż nastanie świt" 05 oraz "Usłane różami" 05. Idealne dopełnienie stanowi ten stempel z Agaterii.
sobota, 15 grudnia 2012

piątek, 14 grudnia 2012

Gwieździście

Na dziś przygotowałam dla Was kolejna świąteczna inspirację w postaci kartek z gwiazdami w biało brązowej tonacji. Centralne miejsce zajmują w nich stemple z Agaterii. Pierwszy to ten napis, który idealnie wpasowuje się w kształt gwiazdy i świetnie pasuje np. do wykrojników xcut, a drugi okrągły pasuje średnicą do dziurkaczy o śr. 5cm. Kartki są wielowarstwowe, a każda warstwa podklejona jest pianką. 

wtorek, 11 grudnia 2012

Lecą bociany

Dla odmiany od świątecznych klimatów dziś kartka z okazji narodzin dziewczynki. Zastosowałam papier Usłane Różami 06. Papiery tej kolekcji zawsze idealnie się sprawdzają jeżeli potrzebujemy delikatnych kolorów i wzorów. Ja dodatkowo rozjaśniłam papier białymi ramkami i rozweseliłam wydrukowaną grafiką z bocianem.


piątek, 7 grudnia 2012

Święta tradycyjnie

Dziś zdjęć będzie sporo, bo chciałabym Wam pokazać jakie świąteczne kartki robię z moimi dzielnymi pomocnicami w pracowni artystycznej przy opolskiej katedrze.
W ruch poszły gotowe zimowe obrazki, wycinane ręcznie brokatowe elementy, papiery w złoto-czerwono-zielonych odcieniach i oczywiście agateriowe stemple ("Gdy zabłyśnie pierwsza gwiazdka", "Wesołych świąt bożego narodzenia" oraz "Świąteczne życzenia")
A zanim zaczniecie oglądać, to mam dla Was miłą niespodziankę - w Agaterii w dniach 7-9 grudnia obowiązuje weekend darmowej wysyłki, zatem zapraszam na przedświąteczne zakupy :)
wtorek, 4 grudnia 2012

Zimowy kościółek

Ile można zrobić świątecznych kartek - oj dużo i dużo jeszcze przede mną. Dziś taka oto kartka z kościółkiem ze Świerszcza za kominem 1 i Tajemniczego ogrodu 06. Dodałam złote i połyskujące elementy - w końcu to święta ;)
A poniżej poduszkowe pudełeczka np. na mikołajkowe upominki. Wykorzystałam  Świerszcza za kominem 1 oraz Wielki Błękit 04, a jak je zrobić pokazałam w kursie krok po kroku.

Inne linki