piątek, 25 lipca 2014

Kartka pudełkowa

Dziś pokazuję znów coś nietypowego. Kartka na ślub w kopertowym pudełku, ale nie taka zwykła kartka.
Na pierwszy rzut oka kartka i koperta, na kopercie nastemplowałam ten napis z Agaterii.


Opaska jest zapinana na rzep i można ją ściągnąć


Otwieramy kartkę...

... z kartki robi się pudełko, a w środku taka niespodzianka. Serduszko to ta tekturka z Agaterii. Dodałam też tekturowe gałązki.

Całość schowałam do przestrzennej koperty, którą zrobiłam za pomocą mojej nowej zabawki - envelope punch board.

wtorek, 22 lipca 2014

Na czerwono

Dziś ogniście, czerwono i z przymrużeniem oka. Kierowałam się zasadą mniej znaczy więcej, bo same kolory są już wystarczająco intensywne, a poza tym to miała być kartka dla mężczyzny. Użyłam papierów z kolekcji Czułe Słówka.


wtorek, 15 lipca 2014

Kartka klockowa

Uwielbiam wypróbowywać nowe, ciekawe i nietypowe konstrukcje kartek. Tym razem padło na kartkę klockową (blocks card). Świetna, oryginalna, przestrzenna forma ma tę zaletę, że można ją złożyć na płasko i włożyć do zwykłej koperty (podobnie jak card in box). U mnie w postaci kartki-ramki z naszym zdjęciem. Bazę ozdobiłam papierami z kolekcji Świeżo Malowane i Pastelowego Kapuśniaczka.
Dziś dużo zdjęć, ale ta kartka jest trójwymiarowa i chciałam Wam ją pokazać z każdej strony :)


sobota, 12 lipca 2014

Kolorowe Sto Lat

Dziś mniej pastelowo bardziej kolorowo. Ponownie w użyciu wykrojnik Rosy Owl z dodatkiem świetnej tekturki listków bambusa z Agaterii oraz w otoczeniu papierów GP - Kapuśniaczka oraz Świeżo malowane.Użyłam też liści wyciętych wykrojnikiem Primy i Horizon Fishtail Banners Cheery Lynn.


wtorek, 8 lipca 2014

Nawarstwiło mi się

Kartka tagowa z dużą ilością warstw i ażurów powstała z miętowego papieru kolekcji Świeżo Malowane i delikatnego fioletu Pastelowego Kapuśniaczka, który znów jest dostępny - cudownie, bo to piękna kolekcja :) Napis to oczywiście wykrojnik Rosy Owl. Użyłam też nowych nabytków przywiezionych z Wrocławia - primowej serwetki, kwiatków Norrland Flower Memory Box oraz Horizon Fishtail Banners Cheery Lynn.


poniedziałek, 7 lipca 2014

Prawie bez wykrojników ;)

Wczoraj udało mi się być na IV Dolnośląskich Letnich Warsztatach Craftowych. Jak zwykle panowała tam serdeczna i wesoła atmosfera, spotkałam też mnóstwo znajomych osób. Znalazłam nawet chwilę by usiąść i w zrobić kartkę podczas pokazów prowadzonych przez Martę z Magicznej Kartki. I nawet wyjątkowo obyłam się bez wykrojników! Wszystko wycinałam ręcznie. Noooo prawie się obyłam, bo po przyjeździe do domu na biurku znalazłam wyciętą nutkę, która i kolorem i kształtem idealnie mi uzupełniała całą kompozycję ;)


Wycinane ręcznie listki i trawki!

Było gruuubo :)

A tak kartka wyglądała przed małymi modyfikacjami 

piątek, 4 lipca 2014

Szpulki, bobinki...

... czyli możemy zacząć porządkować wstążki, sznurki, koronki. A wszystko dzięki nowym tekturkom z Agaterii, które znajdziecie w tym dziale. Można je używać w ich bazowej postaci lub świetnie się pobawić i ozdobić w dowolny sposób. Ja ozdobiłam szpulki gorset 1, gorset 2 oraz 3
Możecie zobaczyć jak zmienia się wygląd bobinek w zależności od użytego papieru, jedne są bardziej delikatne, drugie w zdecydowanych kolorach. Na ostatnim zdjęciu pokazuję jak szpulki wyglądają po stemplowaniu różnymi wzorami kwiatów i wycieniowaniu tuszem. Do stemplowania wykorzystałam róże, peonię oraz kwiatka mniejszego i większego


wtorek, 1 lipca 2014

Na zakończenie żłobka

Bardzo kolorowe i wesołe kartki na zakończenie żłobka. Do ich zrobienia użyłam mojej ulubionej ostatnio kolekcji Świeżo Malowane - pasuje naprawdę do wszystkiego :)Inne linki