poniedziałek, 18 stycznia 2021

W tym wyjątkowym dniu

Często jestem proszona o zrobienie kartki w większym formacie, nie wiem czy wynika to z długich życzeń, które mają być umieszczone w środku, czy też może ludzie wolą okazałe prace ;)
Ja lubię małe formy i taka jest ta kartka - niewielka. Do jej zrobienia użyłam małego bloczka papierów z kolekcji Pierścień i róża. Napis i ozdobne elementy to też część kolekcji i bloczka Pierścień i róża flowers. Całość uzupełniłam zwijanymi kwiatkami i perełkami. Małe jest piękne :)
 

czwartek, 7 stycznia 2021

Ruchoma kartka

 Witajcie :)

Dziś kartka dla młodego wielbiciela ju-jitsu. Kartka typu slider-card czyli z ruchomym elementem, a u mnie z dwoma. Dwóch chłopców przesuwa się i jest to fajny element uatrakcyjniający pracę. Pierwszy raz użyłam takiego rozwiązania, ale na pewno będę to wykorzystywać częściej :)wtorek, 5 stycznia 2021

Moc życzeń

Witajcie ponownie :)

W Nowym Roku nowa kolekcja :) I to jaka piękna! Kartka urodzinowa powstała z papierów Pierścień i róża. Wykorzystałam i arkusze i elementy do wycinania. Nawet napis znajdziecie na paskach należących do zestawu. A połączenie szarości i różu zawsze jest udane. Zachęcam do sięgnięcia po te cudne papiery. 

 

piątek, 1 stycznia 2021

Jeszcze świątecznie

 Ostatnie kartki świąteczne, których jeszcze nie pokazałam. Kolorowe i wesołe z kolekcji Świąteczna Historia oraz Witaj święty Mikołaju - dostaniecie je tutaj.

Życzę Wam dużo kreatywności w Nowym Roku - niech będzie szczęśliwy i udany ❤
 

Inne linki