czwartek, 31 stycznia 2013

Walentyki frywolne

Dawno już nie robiłam takich karnetów, ale zostałam poproszona i powstały specjalnie na walentynki. Pomysł kilka lat temu zrodził się  z inspiracji pracą Moriony. Ozdobą moich karnetów są pokolorowane promarkerami stemple Saturated Canary oraz Kraftin Kimmie.

wtorek, 29 stycznia 2013

Tęczowe walentynki

Dziś chciałabym pokazać, że praktycznie każda z kolekcji Galerii Papieru nadaje się do zrobienia walentynki. Zrobiłam kartki w prostej formie, a główną ich ozdobą są piękne kolory i desenie galeriowych papierów. Skorzystałam z kolekcji Świerszcz za Kominem, Biała Róża, Wielki Błękit, Fioletowe Fiołki oraz Love Story.piątek, 25 stycznia 2013

W dniu świętego Walentego

Kolejna kartka na zbliżające się Walentynki. Możne je lubić, można nie lubić, ale okazywanie sympatii jest miłe i na pewno można komuś kartką z życzeniami sprawić dużą przyjemność.
Wykorzystałam stempel kalendarz, który pewnie jeszcze nie raz wykorzystam, bo daje duże możliwości i warto go mieć w swoich zbiorach.
Na koniec chciałam przypomnieć o trwającym Candy z okazji poszerzenia asortymentu Agaterii - wystarczy wpisać się pod tym postem.
I jeszcze chciałabym zaprosić do zajrzenia do Galerii Papieru, gdzie od kilku dni gości wznowiona Herbatka dla Dwojga w odświeżonym wydaniu.


wtorek, 22 stycznia 2013

Związane serca

Dziś kolejna walentynkowa propozycja. Klasyczne kartki z sercami, które związane są dosłownie ;) Wykorzystałam papiery Biała Róża oraz Świerszcz za Kominem.niedziela, 20 stycznia 2013

Tagi 2013 - styczeń

Droga Rudlis zaproponowała by przez cały rok 2013 co miesiąc przygotowywać jeden tag do podanych wytycznych. Chętnych do wyzwania zgłosiło się aż 50!
Temat na styczeń to: Szary papier, koronka, srebrna wstążka!
Poradziłam sobie z tym wyzwaniem przygotowując taki oto tag z manekinem. Zapraszam do zajrzenia na blogi innych uczestniczek np. do Caro78-Pysi i Skrzatki.piątek, 18 stycznia 2013

Dla babci

Dzień babci tuż tuż więc ostatnia chwila na zrobienie kartek. Ja przygotowałam wymowną kartkę z sercem, a w centralnym punkcie umieściłam ten stempel z dedykacją. Dodałam też piwonie z zestawu 1 oraz 2. Kwiaty nastemplowałam na papierze Biała Róża, a następnie wycieniowałam tuszem Memento Angel Pink i spryskałam perłową mgiełką.
Agateria spełnia jedno z Waszych życzeń :) Od wczoraj w sklepie pojawiły się precyzyjne końcówki do Promarkerów. Możecie je kupić lub teraz dostać jako gratis przy zakupie pięciu markerów.


wtorek, 15 stycznia 2013

Na każdą okazję

Dziś chciałabym pokazać jak korzystając tylko z galeriowych papierów zrobić szybko kartki na każdą okazję. Dobrze mieć takie w zapasie. Obie wykonałam na używając jako tła gotowego papieru Biała Róża BR2, który jest zaprojektowany idealnie do wykonania kartki formatu A6 (co bardzo przyspiesza pracę). Wykorzystałam obrazki - bukiety, które są dodatkami do kolekcji Usłane Różami. Jako przestrzenną ozdobę dodałam kwiaty, które pasują do tych z bukietów, wycięłam je z papierów Biała Róża, Cudowne Lata oraz Świerszcz za Kominem. Stempel napis do dostania tutaj.poniedziałek, 14 stycznia 2013

Turkus z motylem

Dziś radośnie, kolorowo, wiosennie. Motyl kolorowany promarkerami (możecie je dostać w dobre cenie w Agaterii), brzeg skrzydeł pociągnęłam glossy accents, dodałam też perełki w płynie, papiery to Wielki Błękitpiątek, 11 stycznia 2013

Walentynki na słodko

Po sezonie świątecznym przychodzi czas na kartki walentynkowe, zatem wykonałam pierwszą taką w tym roku. Jest tradycyjna, w słodkich kolorach no i z sercem. W kształt serca pięknie wpasowuje się ten stempel, który odbiłam tuszem Memento Tuxedo Black. Tusze Memento świetnie oddają wszelkie szczegóły stempla i odbijanie nim to prawdziwa przyjemność, od kilku dni można je kupić w Agaterii.
Papiery to nowa kolekcja Galerii Papieru - Love Story.wtorek, 8 stycznia 2013

Na księżycu

Pisałam już nie raz, że galeriowe papiery są wprost stworzone do robienia dziecięcych prac i zdania nie zmieniam. Dziś kartka dla nowo narodzonego maluszka. Do jej zrobienia użyłam papierów z kolekcji Cudowne Lata. Kartka ma formę schodkową, jak ją wykonać pokazywałam tutaj. Obrazek to wydruk, jednak dodałam cieniowane tuszem chmurki (tutaj ich wykonanie pokazuje Sasilla), przykleiłam też kilka kolorowych serduszek powtarzając motyw z obrazka.niedziela, 6 stycznia 2013

Promocyjnie - informacyjnie

Dziś informacje o nowościach ;)
Po pierwsze od kilku dni dostępne są dwie nowe, bardzo piękne kolekcje w Galerii Papieru - Biała Róża i Love Story. Z tej okazji na blogu galerii czeka na Was Candy.


A W Agaterii czekają na Was  genialne nowe stemple!!
Cudowne napisy na dzień babci i dziadka, oraz przepiękne kwiatowe stemple! Piwonie!! Zapraszamy do sklepu :)
No i ten chłopczyk projektu Rysy - musicie to zobaczyć :)

czwartek, 3 stycznia 2013

Na (nowy) roczek

Witam w Nowym Roku :) Chciałabym podziękować Wam za wszystkie życzenia i miłe słowa, przepraszam, że nie na wszystkie zdążyłam odpisać. Mam nadzieję, że te nadchodzące 12 miesięcy będzie dla Was dobrym i szczęśliwym czasem. Życzę Wam dużo radości, zdrowia i niewyczerpanych pomysłów na tworzenie pięknych i niepowtarzalnych rzeczy.
Dla mnie ubiegły rok był pracowity, moja współpraca z Agaterią i Galerią Papieru oraz Galerią Twórczych Inspiracji wciąż świetnie się układa, a od niedawna moje prace można zobaczyć we Wrocławiu w galerii evv&ann :) Cieszę się, że udało mi się dotrzeć na tegoroczny  Ogólnopolski Zlot Scrapbookingowy do Warszawy, a także na Pierwszy Scrap Event w Maufabricum. Mam nadzieję, że na kolejne nowe wyzwania starczy mi czasu, chęci i weny w 2013r.
Na dobry początek roku kartka na roczek wykonana z kombinacji galeriowych papierów, a z okazji przeskoczenia na liczniku 150 000 odwiedzin bloga, szykuję dla Was wkrótce mała niespodziankę.


Inne linki