wtorek, 26 lutego 2013

Wielkanocne trochę inaczej

Trochę inaczej, bo bez wiosennych akcentów i kolorów. Ponownie wykorzystałam mój pomysł na ażurowe jajka, ale tym razem nadałam im bardziej stonowaną i skromną oprawę. Użyłam Białej Róży i Kapuśniaczka (tu jeszcze w starszej wersji, bo nowy dopiero do mnie leci).


czwartek, 21 lutego 2013

Tagi 2013 - luty

Kolejny tag wyzwaniowy, tym razem zadnie brzmiało "ZWIERZYNIEC – cztery łapy". Postanowiłam więc oprawić fotkę naszej spanielki Poli, wyszło tak jakoś romantycznie ;)
Zajrzyjcie koniecznie na blogi Caro78-Pysi i Skrzatki.piątek, 15 lutego 2013

Wielkanocnie

Kolejna kartka wielkanocna jest dość subtelna i w delikatnych kolorach. Główną rolę gra jajo wycięte z papieru z koronkowym motywem, a w tle widać ramkę wyciętą wykrojnikami spellbinders labels one i ozdobioną większym stemplem z tego kompletu.


wtorek, 12 lutego 2013

Wielkanocne początki

Święta Wielkanocne w tym roku są dość szybko, więc pora zaczynać robienie kartek. Od dawna marzył mi się ażurowy jajeczny wykrojnik, ale takie występują zazwyczaj tylko w małych rozmiarach. Znalazłam na to swój sposób. Udało mi się kupić wykrojniki jajka x-cut, za ich pomocą stworzyłam ramkę, a w środek wkleiłam roślinne zawijasy. Wystarczyło już tylko dodać galeriowe papiery, które stanowią świetne dopełnienie tych prostych w formie prac. Wykorzystałam kolekcje Świerszcz za Kominem, Aż Nastanie Świt oraz Biała Róża i aż się prosi by użyć kolejnych zestawień kolorystycznych, więc na pewno na tej bazie zrobię jeszcze kilka następnych kartek. 


sobota, 9 lutego 2013

Karnety męskie

Dawno planowane, w końcu są. Trudno znaleźć stemple czy obrazki, które byłyby odpowiednikiem tych używanych przeze mnie w karnetach damskich. Dlatego też karnety męskie nie są tak frywolne, a bardziej żartobliwe. Stemple kolorowałam oczywiście promarkerami.
Kartki zgłaszam na aktualne wyzwanie PfP - "Boys and their toys".


piątek, 8 lutego 2013

Na upiorną noc

Kolejny karnet, tym razem nie na upojną a na upiorną noc ;) Postanowiłam użyć wampirzego stempla Kraftin Kimmie w kolejnym walentynkowym karnecie i aż się prosiło zmienić napis.
Kolorowałam promarkerami, a że tło jest embossowane postanowiłam zgłosić pracę na to wyzwanie Kraftin Kimmie, które wymaga użycia tekstury.wtorek, 5 lutego 2013

Okrągła walentynka

Niewielka walentynkowa karteczka została zrobiona z papierów Biała Róża i Love Story. Kartka jest dość przestrzenna, dodałam przeszycia, perełki oraz napis z alfabetu scrabble.


piątek, 1 lutego 2013

Miłosne scrabble

Jedną z nowości, która pojawiła się na życzenie klientów w sklepie Agateria jest alfabet. Zaprojektowałam go w formie literek scrabble. Myślę, że daje on świetne możliwości i jest bardzo uniwersalny. Co ważne, posiada polskie znaki! Każda literka mieści się w ramce 1x1cm i można je wycinać dziurkaczem kwadrat 1,5cm.
Oto moja walentynkowa propozycja wykorzystania pierwszego agateriowego alfabetu :)Inne linki