wtorek, 25 maja 2021

Dla motocyklisty

Męskie kartki nie stanowią dla mnie wyzwania, bardzo lubię je robić. Ta powstała dla wielbiciela motocykli. Wykorzystałam kolekcję Złote sny. Papiery pocieniowałam distressem, dodałam też trochę złotej farby. Stempel Kraftin Kimmie pokolorowałam promarkerami.

wtorek, 18 maja 2021

Z serduszkiem na dzień matki

Witajcie :)

Dzień matki tuż tuż. Z tej okazji powstała ta kartka, do której zrobienia użyłam kolekcji Miłosne zapiski. Kartka ma dodatkowy ozdobny element w postaci ruchomego serduszka, które kręci się przy otwarciu.
Jeżeli Wam się podoba, to dziś o 20 możecie ją wykonać razem ze mną w czasie transmisji live na facebookowym fanpage-u Paper Heaven. Serdecznie zapraszam :)

 

poniedziałek, 3 maja 2021

Pierwsza komunia dziewczynki

Witajcie :)

Maj to tradycyjnie miesiąc pierwszych komunii i co roku powstają kartki na tę okazję. U mnie dziś kartka dla dziewczynki.  Połączyłam dwie delikatne kolekcje - Miłosne zapiski i Złote sny.
W obu znajdziecie delikatne wianki gotowe do użycia oraz śliczne kwiaty i liście do wycinania. Dzięki tym elementom z łatwością ozdobicie swoje prace. Kolorystyka obu kolekcji świetnie sprawdzi się w komunijnych i ślubnych projektach.Inne linki