środa, 21 lutego 2018

Małe jest piękne

Nowa, cudownie kolorowa i radosna kolekcja Galerii Papieru Małe jest piękne jest wprost stworzona do dziecięcych prac. Zawiera świetne obrazki i motywy do samodzielnego wycięcia, które możecie dowolnie komponować, tworząc kartki urodzinowe i gratulacyjne, dziecięce albumy bądź laouty. Wraz z całą ekipą Galerii życzę Wam świetnej zabawy z tymi papierami, ja na początek zrobiłam taką urodzinową kartkę.

poniedziałek, 19 lutego 2018

Tradycyjnie wielkanocna

Wielkanocna kartka w spokojnych, naturalnych kolorach. Jajka wycięłam wykrojnikiem z tego zestawu. Dodałam wianuszki z tego wykrojnika, listki, a napis Alleluja umieściłam na paseczku z przeszyciami.
Świąteczna z kurczakiem

Najwyższa pora na kartki wielkanocne. Dziś pierwsza  tym roku. Pokolorowałam promarkerami 2 stemple z Agaterii - z magnolią i z ptaszkiem na gałązce. Wycięłam je i nakleiłam warstwowo. Dodałam też wycięty napis. W tle papier z kolekcji Oh hello spring.

niedziela, 18 lutego 2018

Pamiątka chrztu w ramie

Dziś większy format - pamiątka chrztu w sporej ramie. Prezent od ojca chrzestnego zawiera i życzenia, i zdjęcia, i prezenty. Połączyłam to w całość, która miała być bardzo słodka i dziewczęca. Zatem oczywiście dużo różu i sporo dziecięcych dodatków. Chyba nie przesłodziłam? ;)))


sobota, 17 lutego 2018

Na chrzest w pudełku

Kartka na chrzest dziewczynki w pudełku z okienkiem. Kartkę zrobiłam z pięknej, eleganckiej kolekcji Wyższe sfery Galerii Papieru. Magnoliowy stempelek pokolorowałam promarkerami i dodałam trochę brokatu na skrzydełkach. Listki tradycyjnie z zielonego papieru.
Baza i pudełko to produkty Rzeczy z papieru, charakteryzują się naprawdę wysoką jakością, ich złożenie nie sprawia najmniejszego kłopotu, biel jest naprawdę biała, a gramatura papieru wysoka. Szczerze polecam :)
sobota, 3 lutego 2018

Dziewczynka z balonem

Kartka ze stemplem Gorjuss - dziewczynka z balonikiem. Użyłam wianuszków z wykrojnika Rosy Owl, napisu "dla Ciebie" oraz tła do niego. Gwiazdki pokryłam różowym brokatem.
Papiery to połączenie kolekcji Jak we śnie  i Zaginione witraże.
Inne linki