piątek, 28 czerwca 2013

Turkusowa z rozetką

Nie lubię podążać ślepo za nowościami. Zazwyczaj wszelkie mody dopadają mnie z wieeelkim opóźnieniem. Tak jest i tym razem, a chodzi o masę plastyczną. Postanowiłam w końcu wypróbować. Kupiłam masę w Empiku i wykorzystałam ją do zrobienia przestrzennej rozetki. Do jej wykonania użyłam tego stempla. W środku widać napis, który nastemplowałam napisami z tego zestawu.


środa, 26 czerwca 2013

Podziękowania

Trzy kartki, dla pań przedszkolanek z podziękowaniami od małej dziewczynki. Tym razem zamiast kolorowania stempli posiłkowałam się gotowymi grafikami. Papiery oczywiście galeriowe.wtorek, 25 czerwca 2013

Turkusowa zakładka

Dziś mam do pokazania małą zakładkę do książki wykonaną na bazie dużego (70mm) spinacza biurowego. Nawet zwykły spinacz może stać się bazą do zrobienia ciekawego drobiazgu. Ja dodałam małą chorągiewkę i kwiatek, które wycięłam z Wielkiego Błękitu, a napis nastemplowałam na Pastelowym Kapuśniaczku. Dodałam pasującą kolorystycznie tasiemkę i zakładka gotowa.
Przypominam, że w Galerii Papieru trwa wielka promocja, koniecznie zajrzyjcie do sklepu :)


piątek, 21 czerwca 2013

Pomyślności

Kartka z serii uniwersalnych, bo czego jak czego, ale pomyślności można życzyć zawsze. Wykorzystałam ten stempel napis, a połączyłam go z truskawkową babeczką pochodzącą z galeriowych papierów. Wyszło czerwcowo i słonecznie, a ja czuję już wakacje :)


czwartek, 20 czerwca 2013

Tagi 2013 - czerwiec

Zadnie na czerwiec to tag związany z muzyką. Moja wersja dość romantyczna muzyczno-taneczna, w delikatnych pastelowych kolorach.
Zapraszam tradycyjnie na blogi Caro78-Pysi i Skrzatkiwtorek, 18 czerwca 2013

Lot balonem

 Dziś lecimy balonem! Balonem pastelowym, bo wykonanym z Kapuśniaczka Pastele. Tekturową wycinankę połączyłam z galeriowymi papierami, a wszystkie elementy podkleiłam pianką 3D.


piątek, 14 czerwca 2013

Z odrobiną turkusu

Ostatnio delikatną szarość galeriowych papierów ożywiłam żółcią, a dziś odrobiną turkusu. Z całej masy agateriowych stempli wybrałam ten cytat oraz tę rameczkę.
Miło mi poinformować, że w Agaterii weekend darmowej wysyłki. Promocją zostaną objęte zamówienia od kwoty 30zł. Promocja nie obejmuje wysyłki za granicę, a trwa do 16.06 do godz 24-ej (zamówienie musi być opłacone do 19 czerwca).
A w Galerii Papieru nowa kolekcja LETNI CZAS!

piątek, 7 czerwca 2013

Jedno choć nadal dwoje

Dziś kartka z kolejnym ślubnym cytatem z Agaterii. Całość w pastelowych, delikatnych kolorach. Wykorzystałam swój nowy nabytek do wycinania kwiatków-ślimaczków oraz tekturkę Anemone.
Mam nadzieję, że szykujecie się na jutrzejszy zlot scrapbookingu w Warszawie, Agateria i Galeria Papieru będą na Was czekać z ogromną ilością pięknych stempli i papierów :)wtorek, 4 czerwca 2013

Dla brata

Odrobinę uszczypliwa, ale nawiązująca ściśle do jego zainteresowań ;) Wykonałam ją w całości z pastelowego Kapuśniaczka. Bardzo mnie cieszy, że jedna strona tych papierów jest gładka. W tym wypadku stronę bez wzoru wytłoczyłam folderem do embossingu, dodając element w delikatne kropeczki uzyskałam różnorodność, a jednocześnie uniknęłam kolorystycznego zamieszania.


Inne linki