środa, 30 grudnia 2015

Album - pamiętnik

Na pożegnanie koleżanki z pracy, która przechodziła na emeryturę, przygotowałam album-pamiętnik na wpisy kolegów. Nie spodziewałam się, że wszyscy tak aktywnie się zaangażują - powstał scrapbook z prawdziwego zdarzenia. Mnóstwo osobistych wpisów, zdjęć, przyklejonych dodatków.
Całość wykonałam z papierów Letni Czas, z arkuszy kolekcji powycinałam też różne elementy, które koledzy chętnie przyklejali do kart pamiętnika :)

Wszyscy wpisywali się z ogromnym zaangażowaniem :P


Powstała naprawdę świetna, wzruszająca pamiątka :)sobota, 26 grudnia 2015

Jamnicze święta

Ponieważ bardzo lubię jamniki, to na te Święta przygotowałam 2 kartki dla moich zajamniczonych znajomych. Na obu umieściłam zdjęcia i ozdobiłam je za pomocą świątecznych dodatków. Użyłam tekturek z Agaterii - gałązek ostrokrzewu oraz poinsecji.  Dodałam też elementy wycięte wykrojnikami Rosy Owl - bombkę oraz świąteczny napis.środa, 23 grudnia 2015

Urodziny Ninki

Bardzo różowa i dziewczęca kartka dla małej dziewczynki. Do różowej sukienki, kokard i kwiatków idealnie pasują papiery z kolekcji Ukryte Pragnienia.


sobota, 12 grudnia 2015

środa, 9 grudnia 2015

Mikołaje na warsztacie

Dziś krótka fotorelacja z warsztatów, które poprowadziłam tydzień temu w Galerii Twórczych Inspiracji w Opolu. Były to krótkie czasowo, ale bardzo intensywne i sympatyczne zajęcia. 
Pracowałyśmy z papierami i dodatkami z Galerii Papieru, głównie z kolekcji Gwiazdka z Nieba oraz Pierwszy Śnieg. Dla uczestniczek przygotowałam przykładową kartkę, a panie świetnie i twórczo się nią inspirowały i wykonały swoje mikołajowe prace.
Jeszcze raz dziękuję za udział, pozdrawiam i zapraszam do oglądania :)sobota, 5 grudnia 2015

Piernikowa chatka

Kartka z piernikową chatką powstała dzięki temu stemplowi, który odbiłam i zembossowałam białym pudrem, dzięki czemu wygląda jak polukrowana. W tle widać tekturową śnieżynkę. Dodałam również trochę pudru stampendous shabby white, który imituje skrzący się śnieg.czwartek, 3 grudnia 2015

Andrzejuuu... :)

Prezent imieninowy dla kolegi Andrzeja. Wcale nie złośliwy!! :P 
Nie wiem ile razy już pisałam, że kolekcja Piękny Umysł jest moją ulubioną, zwłaszcza do męskich prac.
Prawie pełnowymiarowe LO 25x25cm.Inne linki