środa, 20 czerwca 2018

Żyrafka

Znów zrobiłam kartkę z shaker boxem. Urodzinowa, dla małej dziewczynki z żyrafką. Myślę, że wyszło dziewczęco i słodko. Połączyłam papiery Gra w kolory i Małe jest piękne.
poniedziałek, 18 czerwca 2018

Pudelko na ślub

Box ślubny powstał na specjalne życzenie i miały się w nim znaleźć ulubione flamingi panny młodej i stary mercedes - pasja pana młodego. Dodałam zaprojektowane przez siebie cytaty. Całość powstała z jedynej oryginalnej kolekcji Leśne marzenia :)
środa, 13 czerwca 2018

Anna Marianna

Kartka gratulacyjna dla rodziców małej dziewczynki. Powstała z połączenia papierów Rajska jabłoń oraz Małe jest piękne. Kratka składana, ze zdjęciami i cytatami z Agaterii (tym oraz tym). Dużo ręcznie wycinanych kwiatów, listków i dziecięcych elementów.


środa, 6 czerwca 2018

Kartka z shaker boxem

Dziś kartka z shaker boxem czyli z okienkiem, za którym poruszają się kolorowe cekiny. Na okienku dziewczynka - stempel gorjuss, który pokolorowałam Promarkerami. Tło w chmurki zrobiłam za omocu tuszu distress broken china. Liście wycięłam tym wykrojnikiem, napis to ten pasek Rosy Owl, tło do niego wycięłam gładkim paskiem.


piątek, 1 czerwca 2018

Bierzmowanie

Kartka z okazji bierzmowania dla chłopca. Nie najprostszy temat, ale jakoś udało mi się go ugryźć. Papiery to Zaginione witraże i Królewski romans z Galerii Papieru.czwartek, 31 maja 2018

80 urodziny z bzem

Na 80 urodziny przygotowałam kartkę z bzem. Co prawda jego stworzenie jest dość pracochłonne, ale efekt jest wart poświęconego czasu - bez wygląda, moim zdaniem, bardzo efektownie.
Małe kwiatuszki wycięłam wykrojnikiem sizzixa Flower lilac. Papier to Purpurowy deszcz z GP.

środa, 30 maja 2018

Dziewczynka z lisem

Dziś inspiruję gościnnie na blogu sklepu Zielone Koty. Moja kartka powstała dzięki produktom dostępnym w sklepie. W roli głównej stempel Gorjuss The Dreamer. Uwielbiam te mini stemple, są idealne do kartek, a ich kolorowanie nie zabiera dużo czasu. Kartka powstała z papierów Rajska jabłoń. Wszystkie kwiaty i gałązki wycięłam łatwo tymi precyzyjnymi nożyczkami. Napis odbiłam tym dużym stemplem za pomocą tego tuszu distress. Przestrzenności pracy dodałam za pomocą samoprzylepnej taśmy piankowej. Całość wykończyłam samoprzylepnymi, delikatnymi perełkami.
Ślub - leśne marzenia

Kartka ślubna w bieli z dodatkiem leśnych akcentów nowej kolekcji GP - Leśne marzenia :) Biel z delikatną zielenią i listkowymi motywami bardzo ładnie się komponuje.
Duży liść to wykrojnik Rosy Owl.
czwartek, 24 maja 2018

Na 80 urodziny

Kartka na piękną rocznicę :) Wykorzysatałam najnowszą kolekcję GP - Leśne marzenia. I aż 3 wykrojniki Rosy Owl - duży liść, wianek, oraz gałązki.
wtorek, 22 maja 2018

Dla młodej pary

Kartka ślubna ze zdjęciem kościoła, w którym ceremonia miała się odbyć. Zdjęcie umieszczone w ramce-sercu z Agaterii, młoda para to ta tekturka. Papiery to agateriowe Magic Dreams.

środa, 16 maja 2018

Komunijne dla bliźniaków

Dwie kartki komunijne dla bliźniaków. Jedna dla dziewczynki, druga dla chłopca, ale to chyba widać na pierwszy rzut oka ;)
Dla dziewczynki zrobiona z Rajskiej jabłoni, dla chłopca z Wyższych sfer turkus.
Hostia z falbanką - Rosy Owl.

piątek, 11 maja 2018

Pudełko na komunię

Tym razem pamiątka komunii w postaci exploding box-a. W całości wykonałam go z papierów Rajska jabłoń. Na ściankach znalazły się pasujące do okazji cytaty oraz życzenia. W centralnym punkcie znalazł się kielich z Rosy Owl.Inne linki