środa, 8 sierpnia 2018

Na chrzest Zosi

Może zauważyliście, że kartki na chrzest z tym magnoliowym stempelkiem robię dość często. Za każdym razem trochę się jednak różnią. Za każdym razem używam innych papierów. Tym razem pod nożyczki trafiła kolekcja Ulotne chwile. Zarówno tło jak i kwiaty wycięte są z arkuszy tej pięknej kolekcji. Kwiaty naklejałam warstwowo, listki (wycięte z pasków gratisowych) są także przyklejone na taśmie 3D. Kartka jest bardzo przestrzenna i dość gruba ;)wtorek, 7 sierpnia 2018

Pozytywnik

Zrobiłam taką letnią zawieszkę z optymistycznym przesłaniem. Trójkątny proporczyk jest gotowy do powieszenia i cieszenia oczu :) Użyłam cudnych tropikalnych liści i wianuszka Rosy Owl.środa, 1 sierpnia 2018

Podróżnicza na ślub

Kartka na ślub miała nawiązywać do zaproszenia w formie paszportu. Powstała poniższa praca z użyciem papierów Królewskie Wesele oraz Wyprawa do Raju. 
W samym środku cytat pasujący do podróżniczych klimatów.
czwartek, 26 lipca 2018

Dla piwosza

Kolejna kartka personalizowana - tym razem dla pana bardzo lubiącego piwo :) Stworzyłam taką wielowarstwową kompozycję, oczywiście z piwoszem w roli głównej :)środa, 25 lipca 2018

Męskie urodziny

Kartka dla pana lubiącego jazdę na rowerze i wędkowanie. Zastanawialiście się może do czego wykorzystać marmurkowe strony papierów Ulotne Chwile? Niebieski idealnie imituje niebo, a z zielonego wycięłam trawę. Pomarańczowy papier to Najlepsze życzenia.
wtorek, 24 lipca 2018

Slubne flamingi

Trochę inna kartka ślubna, kolorowa, flamingowa i z całym gąszczem tropikalnych liści - najnowszych wykrojników Rosy Owl. Dodałam też napis wycięty tym wykrojnikiem.
Papiery oczywiście z Galerii Papieru.
wtorek, 17 lipca 2018

Ślubne pary

Dwie kartki ślubne z primowymi stemplami Julie Nutting i cudnymi papierami Ulotne chwile. Stemplowane postacie są kilkuwarstwowe i przestrzenne, a kompozycję uzupełniają kwiaty wycięte z pasków dodawanych gratis do kolekcji papieru w sklepie firmowym Galerii Papieru.

poniedziałek, 16 lipca 2018

Kartka dla malego gracza

Kartka dla małego wielbiciela gry minecraft. Dość prosta i geometryczna, bardzo kolorowa. Użyłam różnych kolekcji Galerii Papieru m.in. Małe jest piękne, Najlepsze życzenia i Jesienne liście.
Kwadraciki z przeszyciami pochodzą z zestawu patchwork z Agaterii.
sobota, 7 lipca 2018

Ślubna inaczej

Kartka ślubna troszkę nietypowa, ale nawiązująca stylistyką do zaproszenia. Jak łatwo się domyślić symbole reperezentuną zawody państwa młodych :)
Papier z kolekcji W cieniu księżycai GP.
środa, 4 lipca 2018

Kwiaty lotosu

Kartka z kwiatami lotosu powstała dzięki produktom z Agaterii. Użyłam stempli z tego oraz tego zestawu i pokolorowałam je promarkerami. Kwadraty z ozdobnym brzegiem wycięłam wykrojnikiem patchwork, a liście to również nowość - wykrojniki dostępne od 6 lipca w Agaterii. Papiery to świetne deski z Magic Dreams. Dodałam również stemplowany napis z tego zestawu.

Ulotne chwile

Najnowsza kolekcja Galerii Papieru - Ulotne chwile w użyciu, Piękny wianek aż się prosił, żeby go użyć :) Dodałam kwiaty i liście wycięte z pasków, które dostaniecie gratis przy zakupach w sklepie firmowym GP. Napis to ten stempel z Agaterii. Tło wytłoczyłam folderem do embossingu.

piątek, 29 czerwca 2018

Z okazji rocznicy święceń

Kartka z okazji rocznicy święceń. Użyłam stempla - wirtaża, który pokolorowałam promarkerami. Piękne koronkowe bordery pochodzą z tego zestawu. Liście to ta tekturka. Papiery to agateriowe Magic Dreams.
sobota, 23 czerwca 2018

Zakończenie roku szkolnego

Koniec roku szkolnego! W końcu! Nareszcie! :) Jeszcze tylko podziękowania dla nauczycieli i zasłużony odpoczynek... Jedne podziękowania dla matematyczki, drugie dla pani od biologii - obie kartki od absolwenta szkoły. Oczywiście Nauka na całe życie robi robotę :))

Inne linki