poniedziałek, 27 listopada 2017

Miętowe święta

Świąteczny miętowy komplet - renifer i kartka. Wykorzystałam papiery z kolekcji Oh hello spring. Ornamenty na reniferze i kartce zrobiłam za pomocą maski wianka, pasty modelującej i brokatu. Dodałam nastemplowany zimowy napis, a pod nim małe rozetki. Wszystkie produkty znajdziecie oczywiście w Agaterii :)
Poinsecja zrobiona z wykrojnikow Rosy Owl.

poniedziałek, 20 listopada 2017

Świąteczny patchwork

Świąteczny patchwork - czyli wiele świątecznych akcentów na małym formacie. Na kartce znalazły się i świąteczny wianek, i świąteczne gałązki jemioły i ostrokrzewu, prezenty, zimowe sowy, gwiazdki, nie obyło się bez domku z piernika, choinki i poinsecji -  a to wszystko oprószone skrzącym się śniegiem na formacie 15x15cm. W tle zobaczycie koronki, a na banerku świąteczne życzenia :)
czwartek, 9 listopada 2017

Koronkowa komunia

W samym środku świątecznego kartkowania, chciałabym Wam pokazć kartkę komunijną, która wcześniej mi umknęł ;) Zrobiłam ją z delikatnych koronkowych i deskowych papierów Agaterii Magic Dreams. Z uroczą tekturową rozetką i hostią z wykrojnika Rosy Owl.środa, 8 listopada 2017

Bombka świąteczna

Taką ozdobę świąteczną sobie wymyśliłam. Bombka z wianuszkiem i ptaszkami. Papiery i ptaszki galeriowe - Wigilijne drzewko, Jesienne liście oraz  Wyprawa do raju.
Wianek zrobiłam korzystając z najnowszych wykrojników Rosy Owl - listków, dodałam napis na paseczku z przeszyciami.
sobota, 4 listopada 2017

Śnieżna kula

Kula śnieżna dawno była w moich planach. W końcu jej zrealizowałam. Ta kula to jednocześnie shaker box - za szybką przesypuje się biały chrzęszczący śnieg :)
W kuli zamknęłam zimowy widoczek, a na zewnątrz umieściłam oszronioną poinsecję zrobioną przy użyciu najnowszych wykrojników Rosy Owl. Dodałam wykrojnikowy napis oraz śliczne gałązki z tego zestawu.
Papiery - Wigilijne Drzewko Galerii Papieru.


Inne linki