piątek, 31 stycznia 2014

Kolorowe amorki

Dziś przychodzę z trzema walentynkowymi, kolorowymi kartkami z tym oto amorkiem i malutkim napisem z tego zestawu. Zapraszamy w ten weekend do Agaterii po stemple walentynkowe i wielkanocne z 15% zniżką!wtorek, 28 stycznia 2014

Anioły

Te anioły miały powstać na święta, ale niestety anielskie skrzydełka zaginęły gdzieś w podróży i musiałam zamówić nowe, całkiem inne. Ale aniołami można się cieszyć przecież cały rok :) Nie ukrywam, że zainspirowały mnie piękne prace Cynki. Moje anioły powstały z papierów Usłane Różami 2 oraz Sen Motyla. Skrzydełka to wykrojnik Whiff of Joy - angel wings.piątek, 24 stycznia 2014

Biedroneczki

Kartka w czerwieniach, ale tylko taki kolor pasował mi dziś do biedronek wyciętych moim nowym wykrojnikeime Elizabeth craft - lady bugs :) W centralnym punkcie umieściłam ten cytat z Agaterii.


wtorek, 21 stycznia 2014

Love

Romantyczna kartka ze scrabblowym wyznaniem. Wykonałam ją z połączenia papierów Usłane Różami 2 oraz Kapuśniaczek Pastele. Dodałam też elementy z masy plastycznej.piątek, 17 stycznia 2014

Przepiśnik z myszą

Niewielki przepiśnik z pokolorowaną promarkerami myszką połyskuje gdzieniegdzie glossy accents i brokatem, ale ogólnie jest prosty. Napis pochodzi z tego zestawu
A w Agaterii zapraszamy na weekend darmowej dostawy. Warto skorzystać :)


wtorek, 14 stycznia 2014

Okno

Kartka z oknem dosłownie i w przenośni... Wykonałam ją z papierów Usłane Różami 2. Dodałam wycinane kwiatuszki żeby uzyskać efekt przestrzenności, środki kwiatów uwypukliłam za pomocą glossy accents.
Bazę wycięłam wykrojnikiem Cheery Lynn French Flair Doily Stack.wtorek, 7 stycznia 2014

Przebiśniegi i kurs

Dziś chciałabym pokazać Wam kartkę z najnowszych papierów GP Usłane Różami 2 oraz krótki kursik jak zamienić jemiołę w przebiśnieg.Żeby zrobić przebiśnieg potrzebujemy 2 gałązki jemioły wycięte wykrojnikiem Magnolii (jedną białą i jedną zieloną), nożyczki oraz klej. 
Zielonej gałązce obcinamy płatki tak jak na poniższym zdjęciu, a następnie naklejamy ją na białą. I przebiśnieg gotowy.

niedziela, 5 stycznia 2014

piątek, 3 stycznia 2014

Techniczna

Chyba nie muszę pisać, że dla mężczyzny ;) Połączenie papierów z najnowszej kolekcji Usłane Różami II  z Tajemniczym Ogrodem.


środa, 1 stycznia 2014

Bałwanki

Zatem rok 2014 czas zacząć! Bardzo dziękuję za wszystkie życzenia świąteczne i noworoczne - mam nadzieję, że się spełnią :) A wszystkim tu zaglądającym życzę by ten nadchodzący rok był pełen szczęśliwych chwil, radosnych niespodzianek i niekończących się pomysłów, które uda Wam się zrealizować! 
Mam wielką nadzieję, że będzie lepszy niż poprzedni :)
Na dobry początek dwa polarowe bałwanki - pomysł pokazywałam już tutaj, ale i tej zimy bałwanków nie mogło zabraknąć! Ławeczkę zrobili moi uczniowie na zajęciach ;)A w Galerii Papieru od dziś takie wspaniałe nowości!


Inne linki