niedziela, 29 czerwca 2014

Podziękowania muzyczne

Podziękowania dla nauczycielek ze szkoły muzycznej, stąd motyw nuty wycięty wykrojnikiem cheery lynn Whistle a Happy Tune. Połączyłam Wiek Niewinności z paseczkami Lekcji Miłości.sobota, 28 czerwca 2014

W dniu imienin

Dziś moja kolej na inspirację dla Rosy Owl. Wykonałam kartkę imieninową z napisem wyciętym 2 mniejszymi wykrojnikami W dniu i Imienin. Bazę wycięłam wykrojnikiem French Flair Doily Stacker.


piątek, 27 czerwca 2014

Dla taty cyklisty

Po damskiej wersji roweru przyszła pora na męską ;) Kartka dla taty lubiącego rowerowe przejażdżki. Na chmurce zrobiłam napis tym agateriowym stemplem. Całość mocno wytuszowana, tło wytłoczyłam folderem do embossingu o wzorze ryflowanej blachy, kulę ziemską obszyłam ręcznie. Użyłam papierów zarówno z najnowszej jak i jednej z najstarszych kolekcji GP :)
Pojawiła się też moja ulubiona trawa Poppystamps Grassland Border.


czwartek, 26 czerwca 2014

Podziękowania dla nauczycielki

Podziękowania dla odchodzącej nauczycielki od rodziców. Może nie do końca jest w moim stylu, ale czemu czasem nie spróbować czegoś innego ;)
Papiery standardowo Galeria Papieru. Wykrojnik piórka z kałamarzem to quills and ink pot z Cheery Lynn.


wtorek, 24 czerwca 2014

Róże na osiemnastkę

Kartka miała być dla bardzo romantycznej osiemnastolatki uwielbiającej angielskie róże. Powstał taki delikatny komplet z różanych papierów z kolekcji Małe Kobietki. Kartka i torebka na kartkę i prezent miały być bardzo delikatne i subtelne.piątek, 20 czerwca 2014

Na 18-te urodziny

Kartka od babci dla kochanej wnuczki, romantyczna, z różami (angielskimi w dodatku) i "na bogato" ;)
Napis to tekturki z Agaterii - alfabet i cyfry, pobieliłam je białym kredowym tuszem Primy i umieściłam na taśmie 3D. Użyłam też fantazyjnych elementów z masy plastycznej, odciskanych w foremkach MS.
Do kompletu zrobiłam torebeczkę z okienkiem, która ma mieścić kartkę i prezent. wtorek, 17 czerwca 2014

Na ślub z nutką szarości

Kartka ślubna wykonana z papieru Zimowa Opowieść 01, w komplecie torebka z okienkiem. Miało być delikatnie i chyba się udało ;)
Ponieważ powtarzają się pytania - baza jest wycięta wykrojnikiem Lifestyle crafts nesting frame 5, a kwiatki to wykrojnik Leane Creatie.
wtorek, 10 czerwca 2014

Zabawa z Agaterią :)

Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w naszym Blog Hopie, w trakcie którego można wygrać bon na zakup stempli o wartości 100zł.
Okazją do zabawy jest wprowadzenie nowych produktów marki Agateria.
A są to...tekturowe wycinanki oraz bloczki akrylowe!
Mój blog jest tylko jednym z wielu przystanków po drodze. Jeżeli trafiłeś tutaj z bloga Rysy to oznacza, że znalazłeś się we właściwym punkcie zabawy. Jeśli nie, skocz na początek naszej zabawy TUTAJ

Zabierz ode mnie słowa:
  że życie
koniecznie zostaw komentarz pod tym postem i skacz dalej, na blog Brises :)


1. Odwiedź wszystkie blogi naszych projektantek zaczynając od bloga Klaudii.
2. Na każdym blogu zostaw komentarz.
3. Na każdym blogu znajdziesz też fragment hasła, które koniecznie sobie zapisz.
4. Po przejściu wszystkich blogów projektantek, sporządź na swoim blogu oddzielnego posta z informacją o nowym asortymencie produkowanym przez Agaterię oraz wpisz całe hasło połączone z fragmentów. 
5. Nasz hop blogowy banerek umieść na pasku bocznym na swoim blogu.
6. Na koniec wróć do firmowego bloga Agaterii i poprzez InLinkz podepnij link do właśnie tego posta na swoim blogu.
Spośród wszystkich prawidłowo podanych haseł wyłonimy zwycięzcę, który otrzyma bon 100 zł  na zakup stempli i wycinanek w sklepie Agateria. 
Nasza zabawa trwa do 11 VI do godz 24-ej. Zwycięzcę  ujawnimy 14 VI.

piątek, 6 czerwca 2014

Przestrzenna ramka

Ozdobiłam tekturową ramkę shadow box z Agaterii. Ramka zawiera zdjęcie, na którym jest szefowa Agaterii, Ania Brises i ja. Foto zrobiła nam Lotta Słodkowska na Craft Show w Krakowie. Ramkę ozdobiłam papierami z kolekcji Świeżo Malowane GP.
Malowane na zielono

Najnowsza kolekcja GP Świeżo Malowane to piękne nowe wzory i kolory. Można je będzie kupić już jutro na VII Zlocie Scrapbokingowym w Warszawie. Użyłam też stempla z Agaterii oraz agateriowej nowości, która będzie miała premierę również jutro :) Wykrojnik listki róży dostaniecie tutaj lub jutro na stoisku Rosy Owl. Do zobaczenia na zlocie :)


czwartek, 5 czerwca 2014

wtorek, 3 czerwca 2014

Schodkowa na ślub

Romantyczna kartka na ślub lub rocznicę powstała z połączenia Balonika dla Siostrzyczki i Deszczowej Piosenki. Kartka ma schodkową formę, a jak ją przygotować pokazywałam tutaj. Stempel cytat możecie kupić w Agaterii.


Inne linki