piątek, 30 maja 2014

Na beżowo

Dziś kartka w bardzo stonowanej kolorystyce, ale z mocno tuszowanymi elementami, lekko połyskująca gdzieniegdzie i ręcznie przeszywana. Użyłam tego stempla-napisu oraz agateriowego nowego produktu, z którym będziecie mogli się zapoznać już niedługo o tu w sklepie.środa, 28 maja 2014

Zaproszenie na herbatkę

Myślę, że miło byłoby zaprosić kogoś na herbatkę za pomocą takiego zaproszenia :) Użyłam wykrojnika Rosy Owl - Zaproszenie.duże. Stempel z filiżanką pochodzi z Agaterii.


wtorek, 27 maja 2014

Miętowy rower

Wiosna w pełni, a u mnie wiosenna kartka z miętowym rowerem :) Wykonałam ją jak zawsze z galeriowych papierów - miętowy to kolekcja Usłane Różami 2, kwiatuszki wycięłam z Balonika dla Siostrzyczki (wykrojnik Memory Box Perfect Petioles), a jasny papier to Wiek Niewinności.
Moja ulubiona trawa to Poppystamps - Grassland Border.
Praca jak ulał nadaje się na piknikowe wyzwanie CraftManii :)


piątek, 23 maja 2014

Zegar z sentencją

Ostatnio pokazałam na blogu jak wykorzystałam zapomniane w pudełku stemple kwiatki (ten i ten większy), a dziś inna ich odsłona. Kwiatki zembossowałam na kalce białym pudrem, powycinałam i złożyłam po kilka, aby uzyskać przestrzenny efekt. Wewnątrz tekturowego zegara wstawiłam ten napis.
Papiery to Wiek Niewinności z Galerii Papieru.   
wtorek, 20 maja 2014

W dniu matki

Wiek Niewinności to piękna nowa kolekcja Galerii Papieru. Cała w pięknych, bardzo subtelnych wzorach, które niestety trudno uchwycić na zdjęciu, więc musicie uwierzyć, że papier, którego użyłam jest w śliczne delikatne listki ;) Papiery te dają wiele możliwości, są ozdobne same w sobie, ale można je też dowolnie stemplować i cieniować.
Znalazłam też w pudełku świetne stemple Agaterii - mniejszy i większy, dziwię się, że ich wcześniej nie używałam, bo są naprawdę świetne! Dodałam również ten napis.piątek, 16 maja 2014

Dla przyszłej mamy

Dawno nie kolorowałam... a nowe kolory Promarkerów leżały i czekały na użycie ;) W końcu nie oparłam się tej Kornelii i powstała kartka dla przyszłej mamy. Świetnie pasował mi do niej ten napis. Kartka powstała z połączenia najnowszej, delikatnej kolekcji GP Wiek Niewinności z Usłane Różami II.sobota, 10 maja 2014

Komunia klasycznie

Klasyczna kartka na I Komunię. Stempel Hostia oraz listki z tego i tego zestawu zostały zembossoawne złotym pudrem i stanowią wyraźny akcent na tle białego tła.


piątek, 9 maja 2014

W dniu ślubu

Dziś kolejna moja inspiracja dla Rosy Owl. Tym razem kartka z okazji ślubu zatem w ruch poszły dwa napisy W dniu oraz Ślubu - użyłam mniejszego rozmiaru. Wykrojniki pozwalają na wykonanie napisu z idealnie dopasowanego do pracy papieru, co bardzo mnie cieszy :)wtorek, 6 maja 2014

Śłodkie maleństwo

Słodka kartka dla słodkiego maluszka powstała z najnowszej kolekcji Galerii Papieru - Balonik dla Siostrzyczki z odrobiną mięty z Usłane Różami II. Użyłam okrągłego stempla z Agaterii, pokolorowanego Promarkerami i pokrytego delikatnie brokatem.


Inne linki