piątek, 29 czerwca 2018

Z okazji rocznicy święceń

Kartka z okazji rocznicy święceń. Użyłam stempla - wirtaża, który pokolorowałam promarkerami. Piękne koronkowe bordery pochodzą z tego zestawu. Liście to ta tekturka. Papiery to agateriowe Magic Dreams.
sobota, 23 czerwca 2018

Zakończenie roku szkolnego

Koniec roku szkolnego! W końcu! Nareszcie! :) Jeszcze tylko podziękowania dla nauczycieli i zasłużony odpoczynek... Jedne podziękowania dla matematyczki, drugie dla pani od biologii - obie kartki od absolwenta szkoły. Oczywiście Nauka na całe życie robi robotę :))

piątek, 22 czerwca 2018

środa, 20 czerwca 2018

Żyrafka

Znów zrobiłam kartkę z shaker boxem. Urodzinowa, dla małej dziewczynki z żyrafką. Myślę, że wyszło dziewczęco i słodko. Połączyłam papiery Gra w kolory i Małe jest piękne.
poniedziałek, 18 czerwca 2018

Pudelko na ślub

Box ślubny powstał na specjalne życzenie i miały się w nim znaleźć ulubione flamingi panny młodej i stary mercedes - pasja pana młodego. Dodałam zaprojektowane przez siebie cytaty. Całość powstała z jedynej oryginalnej kolekcji Leśne marzenia :)
środa, 13 czerwca 2018

Anna Marianna

Kartka gratulacyjna dla rodziców małej dziewczynki. Powstała z połączenia papierów Rajska jabłoń oraz Małe jest piękne. Kratka składana, ze zdjęciami i cytatami z Agaterii (tym oraz tym). Dużo ręcznie wycinanych kwiatów, listków i dziecięcych elementów.


środa, 6 czerwca 2018

Kartka z shaker boxem

Dziś kartka z shaker boxem czyli z okienkiem, za którym poruszają się kolorowe cekiny. Na okienku dziewczynka - stempel gorjuss, który pokolorowałam Promarkerami. Tło w chmurki zrobiłam za omocu tuszu distress broken china. Liście wycięłam tym wykrojnikiem, napis to ten pasek Rosy Owl, tło do niego wycięłam gładkim paskiem.


piątek, 1 czerwca 2018

Bierzmowanie

Kartka z okazji bierzmowania dla chłopca. Nie najprostszy temat, ale jakoś udało mi się go ugryźć. Papiery to Zaginione witraże i Królewski romans z Galerii Papieru.Inne linki