sobota, 31 października 2015

środa, 28 października 2015

Z Mikołajem

Najwyższa pora na świąteczne kartki. Ta w tradycyjnej czerwono-zielonej kolorystyce i z Mikołajem. Połączyłam czerwony i zielony papier z kolekcji Najlepsze Życzenia, dodałam też gałązkę z papieru The best of 2.
Wykrojnik, którym zrobiłam tło to border z zestawu Sizzix Thinlits - Holiday Knit.poniedziałek, 19 października 2015

Aniołkowe zakładki

 Jedna z nowości Rosy Owl to zestaw wykrojników, z których możecie stworzyć 2 wersje aniołków. Za po mocą tych wykrojników możecie wycinać swobodnie w filcu i w papierze. Świetnie wycinają nawet najdrobniejsze szczegóły. Mam na te aniołki mnóstwo pomysłów, zaczęłam od zrobienia małych zakładek do książki. Można je również po prostu postawić. Prawda, że są słodkie? :)środa, 14 października 2015

Shadow box dla Łucji

Ta przestrzenna ramka (shadow box) powstała w prezencie dla rodziców maleńkiej Łucji. W całości wykonałam ją z papierów kolekcji Ukryte Pragnienia. Mam nadzieję, że wywoła uśmiech :)
Tekturową bazę do ozdobienia kupicie w Agaterii, dodałam też napis i girlandy z tego zestawu oraz małą sukieneczkę.


niedziela, 4 października 2015

Złota jesień

Po wczorajszej mroźnej kartce dziś trochę polskiej złotej jesieni. Jesieny wieniec zrobiłam z wykrojnikowych listków Rosy Owl - użyłam listków 5, listków róży i listków wodnych.

piątek, 2 października 2015

Wśród nocnej ciszy

Wyjątkowo późno w tym roku, ale jednak sezon kartek bożonarodzeniowych uważam za otwarty ;) Pierwsza powstała z użyciem dużej ilości tekturowych gwiazdek (użyłam tych i tych), które pomalowałam białym splashem. Nastemplowałam też fragment kolędy. Papiery to Królowa Śniegu.
Inne linki